סאיג ובניו בע”מ, בולטת כאחת החברות המצליחות ביותר בארץ בתחום שיווק קרמיקה, אבן וכלים סניטרים. משרדי החברה ממוקמים בכניסה הצפונית לנצרת ומאכלסים בניין של 5 קומות, כאשר בשלושה קומות עומדת לרשות הלקוחות תצוגה ענקית בשטח כולל של כ 600 מ”ר.
מאז הקמתה, עוד בשנת 1972, על ידי אבי המשפחה ,החברה חרטה על דגלה אקסלוסיביות באיכות מוצריה במקביל למצוינות בשירות, וכמצופה, תוך זמן קצר פרצה לתודעה הצרכנית בתחום כספקית מוצרים איכותיים, מיוחדים והצטיינה ביחסי אנוש מדרגה ראשונה החברה מעסיקה כיום צוות של כ 20 עובדים, המפעילים מחלקות של ייבוא, רכש, מיון, בקרת איכות, שיווק, עיצוב פנים ולוגיסטיקה וזאת בנוסף להנהלה ומחלקת הנהלת חשבונות.
רשימת ספקי החברה - המונה את המפעלים היוקרתיים באירופה ובעולם, במיוחד בצפון איטליה וספרד - מבטיחה כי סאיג ובניו בע”מ העדיפה וקדשה איכות מוצריה בצורה אקסלוסיבית למען לקוחותיה. לאחרונה אף הצטרפו לרשימה מספר מפעלים מהיוקרתיים ביותר בטורקיה ומאפשרים לסאיג ובניו בע"מ להעשיר את קשת מוצריה במוצרים איכותיים וחדשים מהשורה הראשונה.
כיום, ונוכח האמונה בעקרונות השירות לעיל וההתמדה והשקידה עליהם סאיג ובניו בע”מ משווקת מוצריה בכל חלקי הארץ עם שלל לקוחות פרטיים וקבלנים ובהמשך להיקף פעילות זה החברה משתמשת בשני מחסנים ענקיים הממוקמים בנצרת עילית וחיפה.
לאחרונה, החברה שמה דגש על שיווק אבן פטרה בכל צורותיה, אבן זו מבחינת צורתה, יופייה, הרכבה וחוזקה הפנימי מיועדת לחיפוי קירות דקורטיבי, ריצוף ומדרגות, ניתנת לשימוש בחוץ ובחללים סגורים.
צבעיה הטבעיים של האבן מבדילים אותה מכל אבן אחרת, מכחול הטבע מתעלה על עצמו ומייצר את האבן בצבעים טבעיים של חום, זהב, צהוב, ביג’ בשלל גוונים מה שנותן לאבן את הייחודיות והמראה המלהיב והמרשים.
בתצוגה ניתן להיווכח מהשילוב של אבנים ושיש כמעט בכל אספקט עיצובי אפשרי, המחלקה לעיצוב פנים תמיד מסונכרנת עם הכי “חדש” בעולם העיצוב וזאת בכדי להעמיד לרשות לקוחותיה את המוצרים בשיא יופיים ואיכותם בשלל שיטות שילובם
כמוכן ולאור ביקוש רחב למוצריה האיכותיים, וכיאה לחברה ברמתה, סאיג ובניו בע"מ שמחה להודיע כי בקרוב מאוד יפורסם דבר פתיחת סניף חדש וענק הכולל תצוגה רחבה בעיר המלאכים לוס אנג'לוס שבארה"ב.
 ההיסטוריה של החברה, שמה הטוב והמסורת העמוקה מחייבים את סאיג ובניו בע”מ להמשיך ולהקפיד על הגבוהה שברמות השירות המיוחד ואיכות מוצריה ברמות הגבוהות ביותר.
 
משפחת סאיג ובניו בע”מ וצוות העובדים יישמחו לעמוד לרשותכם בכל פנייה ו/או שאלה