סאיג ובניו בע”מ

חברת סאיג ובניו בע"מ, בולטת כאחת החברות המצליחות ביותר בארץ בתחום שיווק קרמיקה פורצלן, אבן ושיש וכלים סניטרים.

מאז הקמתה, עוד בשנת 1972, על ידי אבי המשפחה ,החברה חרטה על דגלה אקסלוסיביות באיכות מוצריה במקביל למצוינות בשירות, וכמצופה, תוך זמן קצר פרצה לתודעה הצרכנית בתחום כספקית מוצרים איכותיים, מיוחדים והצטיינה ביחסי אנוש מדרגה ראשונה החברה מעסיקה כיום צוות של כ 20 עובדים, המפעילים מחלקות של ייבוא, רכש, מיון, בקרת איכות, שיווק, עיצוב פנים ולוגיסטיקה וזאת בנוסף להנהלה ומחלקת הנהלת חשבונות.

רשימת ספקי החברה - המונה את המפעלים היוקרתיים באירופה ובעולם, במיוחד בצפון איטליה וספרד - מבטיחה כי סאיג ובניו בע”מ העדיפה וקדשה איכות מוצריה בצורה אקסלוסיבית למען לקוחותיה. לאחרונה אף הצטרפו לרשימה מספר מחצבות מהיוקרתיות ביותר בטורקיה ומאפשרים לסאיג ובניו בע"מ להעשיר את קשת מוצריה במוצרים איכותיים וחדשים מהשורה הראשונה.

כיום, ונוכח האמונה בעקרונות השירות לעיל וההתמדה והשקידה עליהם סאיג ובניו בע”מ משווקת מוצריה בכל חלקי הארץ עם שלל לקוחות פרטיים
וקבלנים, אדריכלים ומעצבי פנים.

החברה שמה דגש על יבוא ושיווק אבן ושיש בכל צורותיה, יופייה, הרכבתה וחוזקה הפנימי מיועדת לחיפוי קירות דקורטיבי, ריצוף ומדרגות, ניתנת לשימוש בחוץ ובחללים סגורים, מתחילת בחירת הגושים מהמחצבה על ידי צוות המומחים של החברה.


משפחת סאייג ובניו בע"מ

שמחים וגאים בתוצאה ומחכים לכם בקומפלקס החדש, המפואר והמתקדם ביותר בארץ לעיצוב הבית !

 באולם התצוגה בשטח של כ 1600 מ”ר, הממוקם בנוף הגליל , רחוב הגביש 3.


צוות המומחים שלנו יישמחו לעמוד לרשותכם בכל פנייה!
נשמח לראות אותכם בין לקוחותינו.


אנו מעוניינים לתת לכם מענה מלא, לכל שאלה ניתן לפנות לנציג שלנו